Serwis

Nasz autoryzowany serwis to kadra wykwalifikowanych mechaników, 2 stanowiska do obsługi pojazdów i dobrze zaopatrzony magazyn części, co usprawnia i skraca czas naprawy.

OBSŁUGUJEMY POJAZDY MAREK: PIAGGIO, GILERA, VESPA, APRILIA, KYMCO

Poglądowy zakres usług:
Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
Wymiana oleju silnikowego, filtrów, pasków,
Diagnostyka, naprawy bieżące,
Tuning do celów sportowych,
Naprawy powypadkowe, i in.

Wykonujemy również usługi w zakresie wymiany, wulkanizacji i przechowywania opon (np. w okresie jesienno-zimowym). Na miejscu posiadamy Stację Kontroli Pojazdów uprawnioną do dokonywania przeglądów rejestracyjnych w motocyklach i skuterach.

Prosimy przed przyjazdem o  telefoniczne zarezerwowanie konkretnego terminu naprawy pod numerem:
71 35 33 885 lub 885 121 555
ew. mailowo:
skutery@wrobud.pl

Dla Klientów, którzy zakupili u nas pojazdy stworzyliśmy specjalny Program Serwisowy. Dzięki niemu otrzymują Państwo od nas priorytetową obsługę pojazdów oraz 30% rabatu na „robociznę” w okresie gwarancyjnym.

Prowadzimy sprzedaż części: świece, fajki, klocki hamulcowe, akumulatory, oleje silnikowe, przekładniowe, do amortyzatorów smary do łańcucha, filtry powietrza oleju, paski napędowe, itd.;

W celu zamówienia, bądź zapytania o części zamienne prosimy o dokładne podanie rocznika, modelu, pojemności i nr. VIN pojazdu. W treści e-maila prosimy wpisać również swój adres nr telefonu umożliwiający jak najszybszy kontakt z Państwem.