Zapraszamy na jazdę Primaverą 125

W związku ze sprzyjającą już pogodą uruchomiliśmy dla Państwa możliwość wykonania jazdy testowej modelem Vespa Primavera 125 ABS. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z tym skuterem przed zakupem lub w ogóle:)

REGULAMIN JAZDY PRÓBNEJ

1. Skuter  mogą testować osoby posiadające prawo jazdy kategorii A lub B (dłużej niż 3 lata) i legitymujące się ważnym dowodem osobistym.

2. Warunkiem odbycia jazdy testowej jest posiadanie odpowiedniej odzieży motocyklowej: kask, rękawiczki, buty, kurtka. Minimum to kask.

3. Każdy klient przed odbyciem jazdy testowej musi wypełnić umowę użyczenia motocykla, wg wzoru dostarczonego przez Wrobud Sp. z o.o., oraz dodatkowe dostarczone przez Wrobud Sp. z o.o. dokumenty, jak np.: ankiety. Ich wypełnienie pozwoli nam zapoznać się z Państwa opiniami i wrażeniami.

4. Jazdy testowe na skuterze mogą odbywać się w asyście użyczającego  lub wyznaczonej przez niego osoby, która jedzie na oddzielnym motocyklu.

5.  Jazdy próbne przeprowadzane są w godzinach pracy Salonu Wrobud Motocykle po wcześniejszym ustaleniu terminu. Prosimy o punktualne przybycie.

6. Warunkiem przeprowadzenia jazdy próbnej jest wpłata kaucji w wysokości 1000-2000PLN w zależności od wartości pojazdu.

7. Max. czas trwania jazdy testowej to 2h lub/i dystans 200km.