Vespa 946 – Hand Made

 

Świeży powiew ze strony koncernu Piaggio! Nowa Vespa 946 !!! Nazwą i wyglądem nawiązuje do prototypu, na bazie którego w 1946 r. powstał pierwszy model Vespy. Jest jednocześnie tak nowoczesna, że jej pojawienie się zostało okrzyknięte „powrotem“ do przyszłości. Olśniewający wygląd jest wynikiem udanego połączenia tradycji i innowacji. Esencja legendarnego kształtu natychmiast pozwala rozpoznać najsłynniejszy skuter świata, a jej wyszukany design został podkreślony miękką linią, umieszczonej na aluminiowej podstawie, kanapy. Dziś, tak jak przed laty, Vespa wyprzedza swoje czasy, robiąc krok w przyszłość, gdzie styl i technologia służą podnoszeniu jakości życia.
Hand made. 946 jest dopracowana w każdym detalu począwszy od momentu, w którym powstał jej projekt. Poszczególne elementy scalają się w wyjątkową całość w miarę przemierzania linii produkcyjnej. Od pierwszego szwu na manetkach po ostatni szlif, wszystko wykonane ręcznie, zawsze z tą samą krawiecką starannością. Uwaga i pasja są takie same jak przy powstawaniu działa sztuki w atelier artysty – w końcu rzemiosło i sztuka mają wspólne korzenie.

Stalowa rama z elementami aluminiowymi (obręcze, kierownica, boki, przedni błotnik, wsporniki lusterek, wspornik kanapy). Układ ABS i system kontroli trakcji ASR. Silnik 125 cc. 3V, wiodące w swojej kategorii obniżenie zużycie paliwa i emisji spalin. Lampy, tylne światło, kierunkowskazy w technologii Full LED, tablica instrumentów w technologii Full LCD. Moc 12KM/8250obr./min. Max. moment obrotowy 10,3 Nm/7000obr./min. Wyjątkowa, niepowtarzalna – dla koneserów i kolekcjonerów.

Nowy projekt Emporio Armani jest modernistyczną interpretacją modelu.

Metalowe części, wyprodukowane z galwanizowanych elementów, mają satynowe wykończenie tworzące efekt zmatowienia na wykończeniu nadwozia.  Słowa ‘Emporio Armani’ pojawiają się na bokach pojazdu, podczas gdy legendarne logo z orłem umieszczone jest nad reflektorem przednim.

Skuter Vespa 946 Emporio Armani to nie tylko technologia, ale również i styl.  Jego aluminiowe głowice, brązowe, skórzane elementy wykończenia, luksusowe akcesoria, elektroniczne systemy wspomagania jazdy (które współpracują również z najnowszymi urządzeniami internetowymi) uzupełniają innowacyjny, 4-suwowy silnik z wtryskiem elektronicznym, którego znacznie poprawione spalanie oraz minimalna emisja spalin czynią go idealnym pojazdem do jazdy w mieście.  220 mm podwójne hamulce tarczowe, dwu-kanałowy system ABS oraz duże, 12-calowe koła gwarantują maksymalne bezpieczeństwo na drogach.

Cena: 43000 PLN